ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKe staženíKontakty
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
30-11-2021

Navštívím a neohrozím

Navštívím a neohrozím

29-11-2021

Informace z Domova

26-11-2021

Poděkování

Informace z Domova (25.11)

Značka kvality v sociálních službách

V roce 2017 jsme se rozhodli projít s našimi registrovanými službami certifikací Značky kvality v sociálních službách. Značka kvality je projektem Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Jde o systém, kde se pomocí externích certifikátorů sleduje spojenost klienta v pěti oblastech, kterými jsou ubytování, stravování, volný čas a kultura, partnerství a péče. Hodnotí se důležité aspekty z pohledu uživatele služby.
Značka kvality informuje o tom, jakou kvalitu péče mohou zájemci o službu očekávat. Certifikace jednoduše sděluje, zda se jedná o dvou nebo pětihvězdičkový domov.

Dne 30. ledna 2018 slavnostně převzala ředitelka domova Ing. Marie Henlínová z rukou prezidenta Asociace poskytovatelů sociálních služeb Ing. Jiřího Horeckého, Ph.D., MBA certifikát a zlatou tabulku s *****.

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy