ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově

DOMOV PRO SENIORY

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

Poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby pro seniory v nepříznivé sociální situaci, kteří mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku (od 65 let) a zdravotního stavu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby a lze jiřešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Domov se zvláštním režimem je určen seniorům od 60 let v nepříznivé sociální situaci, kteří trpí stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc, případně dohled jiné osoby a lze ji řešit pomocí aktuální nabídky služeb.

Odlehčovací služba je určena osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění, zdravotního postižení nebo nevyléčitelného onemocnění, a v jejich přirozeném sociálním prostředí o ně pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba.

Pečovatelská služba je poskytována na základě uzavřené smlouvy celoročně, včetně víkendů a svátku od 7:00 do 21:00 hodin v domácnostech klientů.

Více informacíVíce informacíVíce informacíVíce informací
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality
08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

08-04-2022

Koncert a vernisáž žáků ZUŠ Podbořany

22-03-2022

Změna pravidel návštěv

Koncert a vernisáž žáků ZUŠ Podbořany

V úterý 5.4. proběhl v našem Domově koncert žáků a pedagogů Základní umělecké školy z Podbořan. Součástí byla také vernisáž výstavy výtvarných prací žáků této školy. Obě akce byly velmi inspirativní a těšily se velkému zájmu nejen obyvatel Domova ale i veřejnosti. Za milé a krásné hudebně-výtvarné odpoledne děkujeme všem vystupujícím žákům a pedagogům ZUŠ Podbořany a především panu řediteli Bc. Říhovskému a Mgr. Karolíně Neumann za organizaci celé akce. Vystoupení dětí a pedagogů mělo velký úspěch a tak se těšíme na další podobné akce.

POZVÁNKA
Výtvarné práce je možné prohlédnout si do konce dubna. Výstava je přístupná i pro veřejnost. Jste srdečně zváni!

Programy