ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality

Změna návštěvní doby

ZMĚNA NÁVŠTĚVNÍ DOBYVážení rodinní příslušníci, přátelé a blízcí obyvatel našeho Domova,

v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací v Podbořanech (potvrzený výskyt koronaviru COVID-19), jsme se rozhodli k úpravě návštěvní doby.

Své blízké můžete od 29. 7. 2020 navštívit dopoledne od 9:00 – do 11:00 hod. a odpoledne od 14:00 – do 17:00 hod.Přistupujeme k tomuto opatření, abychom mohli lépe zajistit ochranu našich klientů.Zároveň znovu apelujeme na všechny návštěvníky, aby měli roušky po celou dobu návštěvy a dodržovali nastavená pravidla pro návštěvy v Domově.

Ucelený přehled pravidel pro návštěvy v Domově najdete na našich stránkách http://www.domovpodborany.cz/navstevy/?arc=139Děkujeme za pochopení a respektování nastavených opatření.

Všechna opatření děláme pro ochranu klientů Domova.

05-06-2020

Návrat

21-05-2020

NÁVŠTĚVY

05-05-2020

Přijmeme zdravotní sestru

Na plný pracovní úvazek přijmeme do pracovního poměru všeobecnou zdravotní sestru. Jedná se o práci v nepřetržitém provozu. Bližší informace na tel. čísle 733 714 024. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu sulcova@domovpodborany.cz.

Operační program lidské zdroje
a zaměstnanost

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců. Jde o částku 949.164,- Kč, která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a vyhověno bylo jen části žadatelů. Náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší. Proto můžeme přidělení financí považovat za velký úspěch a uznání potřebnosti Domova.

Pro realizaci projektu se podařilo získat přední české konzultanty. S jejich pomocí pracovníci Domova pracují na:

  
přezkoumání veřejného závazku
  
zkvalitnění nabídky služeb
  
ochraně práv, stížnostech a střetu zájmů
  
jednání se zájemcem o službu
  
individuálním plánování
  
řízením dokumentace
  
personálním zajištění
  
vztazích a spolupráci s dalšími dostupnými veřejnými službami

Projekt těmito konzultacemi podpoří práci nejméně 30 zaměstnanců. Výběr není omezen věkem, počtem odsloužených let, pohlavím, ani jinými podobnými měřítky. Dochází tak ke zvýšení kompetencí pracovníků, prohloubení jejich kvalifikace a zvýšení motivace – to vše bude mít pozitivní dopad i na kvalitu života našich klientů.

Souhrnné informace

Název projektu: DpS Podbořany: Standardy kvality v poskytování sociálních služeb
Registrační číslo: CZ.1.04/3.1.03/66.00018
Částka: 949 163,68 Kč
Doba realizace projektu: 1. červen 2011 až 31. prosinec 2012
Financování: ESF a státní rozpočet ČR prostřednictvím OP LZZ

Cíl projektu:

Hlavním cílem projektu je zvýšit kvalitu poskytovaných služeb a související klíčové kompetence zaměstnanců Domova pro seniory a tak i kvalitu života seniorů v Domově.

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy