ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaPečovatelská službaKontaktyVideo o Domově
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktivity Domova
aneb, co se u nás stalo
25-09-2022
19-09-2022
22-08-2022
16-08-2022
Aktuality
15-08-2022

Nabídka práce

Přijmeme kuchaře - kuchařku

07-07-2022

Vzdělávání

08-06-2022

PEČOVATELSKÁ SLUŽBA NA CELÉ PODBOŘANSKO

25-04-2022

ZDRAVOTNÍ SESTRA-nabídka zaměstnání

Domov pro seniory

Všeobecné informace

V našem domově poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby. Služby poskytujeme 24 hodin denně pro 72 klientů na 42 jedno a 5 dvoulůžkových pokojích na oddělení běžné péče a 6 jedno, 7 dvoulůžkových pokojích na oddělení zvýšené péče.

<— listujte šipkami na klávesnici —>
           Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

<— listujte šipkami na klávesnici —>
<— listujte šipkami na klávesnici —>

Sociální služba poskytovaná v domově slouží výhradně k řešení nepříznivé sociální situace žadatele (zhoršená soběstačnost způsobená věkem, od 65 let, či zdravotním stavem), kterou není možné řešit jiným způsobem (rodina, pomoc blízkých osob, pečovatelská služba).

Sociální služba není určena osobám trpícím jinými typy chronického duševního onemocnění a osobám prokazatelně závislým na návykových látkách.

Poskytování sociální služby v domově vychází z individuálních potřeb konkrétního uživatele a jsou mu poskytovány služby na základě individuálního plánu, který s ním sestaví pracovník našeho zařízení tak, aby podpora uživatele a spolupráce s pracovníky směřovala k řešení jeho nepříznivé sociální situace. Každý z našich uživatelů má určeného svého klíčového pracovníka, na kterého se může obracet vždy, pokud se jeho požadavky nebo potřeby změní nebo pokud nebude se svým individuálním plánem spokojen. Podpora sjednaná v individuálním plánu je uživateli poskytována pouze v těch úkonech, které si již nemůže zajistit samostatně nebo je nutná částečná dopomoc pracovníků.

Podporujeme naše uživatele ve využívání služeb v přirozeném společesnkém prostředí (při využívání běžně dostupných služeb). Sociální služby jsou našim uživatelům poskytovány tak, aby byla v maximální možné míře zachována jejich důstojnost.

Za zmínku stojí moderní kuchyně. Více informací můžete nalézt v naší fotogalerii.

Programy