ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality

INFORMACE Z DOMOVA

07-10-2021

Pravidla pro návštěvy

01-09-2021

Hledáme dobrovolníky

07-10-2021

Velká radost

Domov pro seniory

Všeobecné informace

V našem domově poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby. Služby poskytujeme 24 hodin denně pro 72 klientů na 42 jedno a 5 dvoulůžkových pokojích na oddělení běžné péče a 6 jedno, 7 dvoulůžkových pokojích na oddělení zvýšené péče.

<— listujte šipkami na klávesnici —>
           Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj

<— listujte šipkami na klávesnici —>
<— listujte šipkami na klávesnici —>

Sociální služba poskytovaná v domově slouží výhradně k řešení nepříznivé sociální situace žadatele (zhoršená soběstačnost způsobená věkem, od 65 let, či zdravotním stavem), kterou není možné řešit jiným způsobem (rodina, pomoc blízkých osob, pečovatelská služba).

Sociální služba není určena osobám trpícím jinými typy chronického duševního onemocnění a osobám prokazatelně závislým na návykových látkách.

Poskytování sociální služby v domově vychází z individuálních potřeb konkrétního uživatele a jsou mu poskytovány služby na základě individuálního plánu, který s ním sestaví pracovník našeho zařízení tak, aby podpora uživatele a spolupráce s pracovníky směřovala k řešení jeho nepříznivé sociální situace. Každý z našich uživatelů má určeného svého klíčového pracovníka, na kterého se může obracet vždy, pokud se jeho požadavky nebo potřeby změní nebo pokud nebude se svým individuálním plánem spokojen. Podpora sjednaná v individuálním plánu je uživateli poskytována pouze v těch úkonech, které si již nemůže zajistit samostatně nebo je nutná částečná dopomoc pracovníků.

Podporujeme naše uživatele ve využívání služeb v přirozeném společesnkém prostředí (při využívání běžně dostupných služeb). Sociální služby jsou našim uživatelům poskytovány tak, aby byla v maximální možné míře zachována jejich důstojnost.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat naše sociální pracovnice na tel. čísle 415 214 423, nebo na emailu , .

Za zmínku stojí moderní kuchyně. Více informací můžete nalézt v naší fotogalerii.

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy