ÚvodDomov pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací službaKe staženíKontakty
Kontaktní informace
DOMOV PRO SENIORY
PODBOŘANY
příspěvková organizace
Nádražní 933
441 01 PODBOŘANY
      415 214 423
    info@domovpodborany.cz
Video o našem domově
Aktuality

INFORMACE Z DOMOVA

07-10-2021

Pravidla pro návštěvy

01-09-2021

Hledáme dobrovolníky

07-10-2021

Velká radost

Odlehčovací služba

Všeobecné informace

V našem domově poskytujeme pobytové, stravovací, sociální a zdravotní služby. Služby poskytujeme 24 hodin denně pro 3 klienty na jednom jedno a jednom dvoulůžkovém pokoji na oddělení běžné péče.

Odlehčovací služba poskytovaná v domově slouží výhradně k řešení nepříznivé sociální situace žadatele o nějž jeho přirozeném sociálním prostředí pečuje blízká nebo jiná fyzická osoba. Podpora je poskytována kvalifikovanými pracovníky na základě individuálních potřeb uživatelů. Svou činností uživatele podporujeme v soběstačnosti, důstojném způsobu života a dosavadních rodinných a společenských kontaktech.

Sociální služba není určena osobám trpícím jinými typy chronického duševního onemocnění a osobám prokazatelně závislým na návykových látkách.

Pro bližší informace o nás můžete kontaktovat naše sociální pracovnice na tel. čísle 415 214 423, nebo na emailu , .

Programy

OPERAČNÍ PROGRAM LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST

Domov pro seniory Podbořany získal finanční prostředky pro projekt, jehož cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a také dovedností a znalostí zaměstnanců.
Jde o částku 949.164 Kč která je na projekt poskytnuta z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

O tyto prostředky byl velký zájem a náš projekt byl vyhodnocen jako druhý nejlepší.

Programy