Ve středu 25. února v Domově proběhl „Maškarní rej“, který jsme si všichni náramně užili. K tanci a poslechu nám zahrál p. Tříska a zazpívala p. Kudláčková. O zábavu se také postarali studenti Gymnázia a SOŠ v Podbořanech, kteří vyzvali obyvatele Domova k tanečním aktivitám.
Více