image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > 21. ročník Soutěžního klání

21. ročník Soutěžního kláníDatum konání:
17.5.2023

Ve středu 17.5. proběhl v Domově pro seniory v Podbořanech 21. ročník Soutěžního klání. Akce se zúčastnilo celkem 10 soutěžních družstev z Domovů pro seniory napříč ústeckého kraje (Vroutek, Bystřany, Louny, Jirkov, Most, Libochovice, Mašťov, Kolešovice, Kadaň, Podbořany) a družstvo seniorek z Vroutku pod vedením paní Moravčíkové.

Před samotným zahájením soutěže vystoupil hudební soubor Austalien Buš-kovice se svou zcela výjimečnou bubenickou šou.

Následovalo absolvování 11 disciplín (např. správná trefa, kutálená, bludiště, kuželky, aj.), ve kterých se nakonec dařilo nejlépe domácímu družstvu, které obhájilo první místo z loňského roku. Za výbornou reprezentaci tak patří poděkování paní Boženě Sýkorové, panu Augustinu Karvayovi a panu Otto Segešovi. Výborné druhé místo obsadil Domov pro seniory Vroutek  a třetí příčku Vroutecké seniorky.

 Celá akce neskončila vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen ale pokračovala tancem a zpěvem za hudebního doprovodu pana Třísky a paní Kudláčkové.  Za skvělou organizaci patří veliké díky především zaměstnancům Domova pro seniory Podbořany, kteří to zvládli na výbornou. Poděkování patří také studentům podbořanského gymnázia a středního odborného učiliště a hudebnímu souboru Australien Buš-kovice. Těšíme se na další ročník.