image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > 22. soutěžní klání

22. soutěžní kláníDatum konání:
22.5.2024

Soutěžní klání v Domově pro seniory Podbořany 

Ve středu 22.5. proběhl v Domově pro seniory v Podbořanech 22. ročník Soutěžního klání. Akce se zúčastnilo celkem 12 soutěžních družstev z Domovů pro seniory napříč ústeckého kraje (Vroutek, Louny, Jirkov, Most, Libochovice, Mašťov, Kolešovice, Kadaň, Ústí nad Labem, Žatec, Podbořany ) a družstvo seniorek z Vroutku pod vedením paní Moravčíkové. Soutěžního dopoledne se aktivně zúčastnili také zástupci zřizovatele, starosta města Mgr. Radek Reindl, místostarostka Mgr. Stanislava Čapková a vedoucí sociálního odboru Bc. Simona Gaschová.

Před samotným zahájením soutěže zazpívali žáci ze ZŠ Masarykovy pod vedením paní Jolany Čadové.

Následovalo absolvování 11 disciplín (např. správná trefa, kutálená, bludiště, kuželky, aj.), ve kterých se nakonec dařilo nejlépe domácímu družstvu, které obhájilo první místo z loňského roku. Za výbornou reprezentaci tak patří poděkování paní Boženě Sýkorové, panu Augustinu Karvayovi a panu Otto Segešovi. Výborné druhé místo obsadily Vroutecké seniorky a třetí příčku Domov pro seniory Libochovice.

 Celá akce neskončila vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen, ale pokračovala tancem a zpěvem za hudebního doprovodu pana Třísky a paní Kudláčkové.  Za skvělou organizaci patří veliké díky především zaměstnancům Domova pro seniory Podbořany, kteří to zvládli na výbornou. Poděkování patří také studentům podbořanského gymnázia a středního odborného učiliště a Domova mládeže a paní Jolaně Čadové a dětem ze Základní školy T.G.Masaryka. Těšíme se na další ročník.