image

Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Chmelové hry 2023

Chmelové hry 2023Ve středu 6. září proběhl v našem Domově  XI. ročník Chmelových her.  V letošním roce se této akce zúčastnilo 7 týmů z Domovů pro seniory v rámci ústeckého kraje a již tradičně „vroutecké seniorky“.  Jako doprovod se opět osvědčili studenti Gymnázia a SOU Podbořany. Před zahájením her vystoupil hudební soubor Australien Buš-kovice se svou bubenickou šou.

Ve všech soutěžních disciplínách (česání chmele, zašívání žoků, ochutnávka piv, skládačka, vědomostní kvíz, básnička) se v letošním roce nejlépe osvědčil tým „vrouteckých seniorek“. Na druhém místě skončil domácí tým. Každopádně za účast a získané druhé místo patří poděkování paní Miladě Veselské, Boženě Sýkorové a panu Augustinu Karvayiovi. Poděkování za účast si také zaslouží soutěžící z našeho dalšího týmu ve složení: pan Herbert Marschalek, Miroslav Novotný a Jiří Sojka.

Celá akce skončila vyhlášením výsledků a předáním hodnotných cen. Následovalo hudebně-taneční odpoledne za hudebního doprovodu pana Třísky a paní Kudláčkové.

Děkujeme za pomoc při organizaci této akce žákům a pedagogům Gymnázia a SOU Podbořany, společnosti Bohemia Hop Žatec za poskytnutí věcných darů s chmelovou tématikou a  Petrohradské  společnosti s ručením omezeným,  za dodání chmele. Poděkování ovšem patří především všem zaměstnancům našeho Domova, kteří se podíleli na organizace soutěže a samozřejmě také všem soutěžícím.